Chcielibyście wiedzieć coś o operze, musicalu, balecie, ale nie wiecie kogo zapytać? Chętnie pomogę. Nie tylko lubię te dziedziny sztuki, ale przede wszystkim lubię zarażać swoją pasją do nich.

Zajmuję się tym od kilkunastu lat, pracując jako zastępca dyrektora, kierownik promocji i sekretarz literacki Opery Bałtyckiej (1997 - 2010), sekretarz Teatru Muzycznego w Gdyni (1996- 1997), wykładowca gdańskiej Akademii Muzycznej, Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gdyni, Gdańsku i Kartuzach, publicysta. Wykładam, piszę sztuki, scenariusze, felietony dla portalu trojmiasto.pl, prowadzę audycje telewizyjne i radiowe, mam w Operze Bałtyckiej własne show "Opera? Si!", organizuję prelekcje dotyczące sztuki w formie kulturalnych wycieczek do innych miast polskich i europejskich.

Nie lubię utartych schematów i przewidywalności. Wymyślam więc scenariusze koncertów, które dalekie są od formuły: diva wchodzi - diva śpiewa - diva schodzi. I nie ukrywam, że sam lubię występować. Władam słowem. Konferansjerka to mój kolejny żywioł.