Snakowski.pl

Kaszuby / Zgorzałe

Muzyczna delicja w ogrodzie / impreza odwołana

40 zł (ewentualny transport autokarowy dla chętnych)

Dwoje pasjonatów, Katarzyna Bellingham i Jerzy Snakowski, zapraszają na ekskluzywny muzyczny wieczór w ogrodzie. Ona – ukochała naturę, on – muzykę. Oboje podzielą się swoim entuzjazmem, słuchając wspólnie z Państwem koncertu na dwie gitary akustyczne w wykonaniu Marcina Kozioła i Weroniki Kuleszy.
Kiedy: 8 sierpnia / nd / 2021
Miejsce: W samym środku Kaszub, ok 50 km od Trójmiasta, w okolicach Wieżycy i Szymbarku znajduje się magiczny ogród Katarzyny Bellingham. To oaza piękna, spokoju i harmonii, idealne miejsce na muzyczny wieczór.
Ogród pokazowy Katarzyny Bellingham, Zamkowa 2A, 83-322 Zgorzałe
Dojazd:
– we własnym zakresie. Przy Ogrodzie dostępne parkingi.
– autokar spod Dworca PKP w Gdańsku (na początku zatoki przystankowej): odjazd: 15:45; powrót w to samo miejsce ok godziny 22:45; koszt autokaru: 40 zł przy założeniu, że transportem będzie zainteresowanych min 20 osób
Program wieczoru:
15:45 – odjazd autokaru (dla chętnych) spod Dworca PKP w Gdańsku
17:00 – 19:00
Przybycie gości, powitalny drink, zwiedzanie ogrodu z Katarzyną Bellingham; piknik na trawie (prowiant we własnym zakresie); możliwość zakupów w szkółce ogrodniczej
19:00 – 20:15
Koncert gitarowy oraz opowieści o ogrodach i muzyce Katarzyny Bellingham i Jerzego Snakowskiego
W programie koncertu m.in. Tanga Piazzoli, kompozycje Schuberta, Rabińskiego, Carullego, Bizeta
20:15 – 21: 15
kolacja w ogrodzie w formie bufetu; spotkanie z artystami
Cena: 220 zł / osoba (ew +40 dla chcących skorzystać z transportu autokarowego)
Cena zawiera: powitalny drink (alkoholowy lub bezalkoholowy), oprowadzanie po ogrodzie, koncert, kolacja)
Co zabrać ze sobą: Zachęcamy do przygotowania własnych koszy piknikowych z myślą o posiłku przed koncertem oraz zabrania ze sobą kocy i siedzisk, na wypadek gdyby naszych nie starczyło dla wszystkich. Przewidujemy obecność 50 osób na wydarzeniu.
Ubiór: prosimy wziąć pod uwagę, że wydarzenie odbywa się na wolnym powietrzu i na naturalnym podłożu (trawa, żwir)

Gospodarze i artyści

Katarzyna Bellingham

Ogrodniczka z pasji i wykształcenia. Swoją praktykę zdobywała między innymi w królewskich ogrodach samego księcia Karola, natomiast edukację na polskich i angielskich uczelniach specjalistycznych. Obecnie projektuje ogrody i wykłada w tematyce ogrodów historycznych oraz współczesnych w Polsce i za granicą. Od 12 lat organizuje wycieczki do angielskich ogrodów. Na antenie Radia Gdańsk prowadziła popularną audycję ogrodniczą ‘Ogrodniczka w Radiu Gdańsk’.  Obecnie jest gwiazdą kanału DOMO+ prowadząc program „Grunt to ogród”. Ogromną popularnością cieszy się współprowadzony przez nią podcast „Naturalnie o ogrodach”. Jej ogród znajdujący się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego otwarty jest do zwiedzania dla wszystkich. www.katarzynabellingham.blogspot.com

Jerzy Snakowski

Popularyzator opery i musicalu; prowadzący show poświęcone tym sztukom w Operze Bałtyckiej („Opera? Si!”, „Chat Opera”), Warszawskiej Operze Kameralnej („Snack Opera”), Teatrze Muzycznym w Gdyni („Musicalomania”); w przeszłości zastępca dyrektora Opery Bałtyckiej; obecnie organizator turystki kulturalnej (tzw Bardzo Kulturalne Wycieczki); publicysta; autor sztuk i scenariuszy dot opery (m.in. „Diva for rent, premiera Teatr Polonia 2011). www.snakowski.pl

 

 

 

Weronika Kulesza

Przygodę z gitarą klasyczną rozpoczęła w wieku 12 lat. W 2021 roku ukończyła  Akademię Muzyczną im. Moniuszki w Gdańsku. Warsztat doskonaliła u wybitnych gitarzystów m.in.: Marcina Dylli, Gabriela Bianco, Marcina Zalewskiego, Marka  Pasiecznego, Pavla Steidla. Koncertuje jako solistka i kameralistka, prezentując szeroki  repertuar. Realizowała projekty z różnymi instrumentami takimi jak: akordeon, skrzypce, flet  czy obój. Aktywnie uczestniczy w poszerzaniu repertuaru instrumentalnego zamawiając  utwory u polskich kompozytorów np. Jacka Rabińskiego czy Grzegorza Urana. Zdobytą wiedzą  dzieli się z najmłodszymi adeptami sztuki gitarowej, realizując się jako pedagog.

 

Marcin Kozioł

Naukę gry na gitarze zaczął w wieku 7 lat. W 2019 r. uzyskał stopień naukowy doktora sztuk muzycznych  w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jako stypendysta programu Erasmus studiował również w Guildhall School of Music and Drama w Londynie w klasie prof. Roberta Brightmore’a. Występował w Polsce, Szwecji, Niemczech, Rosji, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Słowenii, na Węgrzech, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Jest również wykonawcą i popularyzatorem muzyki współczesnej. W wyniku współpracy z kompozytorami takimi jak: Piotr Moss, Jacek Rabiński, Črt Sojar Voglar, Piotr Jędrzejczyk powstają na jego zamówienie utwory solowe, kameralne, a także z towarzyszeniem orkiestry. Od 2019 r. jest właścicielem wydawnictwa muzycznego Experimental Workshop, a od 2021 r. gospodarzem pracowni o tej samej nazwie przy ul. Do Studzienki 31 w Gdańsku.

 

Jak zapisać się na wycieczkę?

Regulamin:

Zapisy i wpłata

  1. W celu wzięcia udziału w imprezie należy dokonać rezerwacji mailowej (biuro@angielskieogrody.com) lub telefonicznej (511 44 00 34, pon-pt 8:00 – 18:00)
  2. W ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia mailowego o przyjęciu rezerwacji mailowej lub po dokonaniu rezerwacji telefonicznej należy przelać kwotę 220 zł (+ew 40 zł za tranaport autokarowy) za osobę na konto: Jerzy Snakowski 24 1090 1098 0000 0001 4352 9461
  3. Wstęp do Ogrodu za okazaniem elektronicznego zaproszenia

 

Odwołanie i zwrot pieniędzy

  1. W przypadku odwołania imprezy z powodów wprowadzenia ograniczeń wynikających z pandemii COVID 19 wszystkie wpłacone środki zostaną zwrócone Uczestnikowi imprezy.
  2. W przypadku złej pogody impreza zostanie przeniesiona na inny termin. Organizator powiadomi Uczestnika o odwołaniu wydarzenia z powodów pogodowych najpóźniej trzy dni przed planowanym wydarzeniem. Jeśli Uczestnik nie może wziąć udziału w wydarzeniu z powodu zmiany terminu następuje zwrot wpłaty.
  3. Jeśli Uczestnik rezygnuje z udziału w wydarzeniu do 14 dni przed nim otrzymuje 100% wpłaconej kwoty, jeśli mniej niż 14 dni – 50%, jeśli 7 dni przed wydarzeniem zwrot wpłaty nie przysługuje.
  4. Uczestnik może przekazać swoje uczestnictwo innej osobie.

 

 

Udostępnij